top of page

     У групових приміщеннях створено розвивальне середовище, яке відповідає віковим особливостям дітей, з урахуванням принципів доступності, мобільності, змістовності, варіативності, естетичності, зв’язку з реальним життям. Природне середовище, предметно-ігрове середовище, соціальне середовище, середовище власного «Я» дитини складаються з великогабаритних ігрових модулів, сучасних ігор та іграшок.

    У групах проведені ремонти: групових приміщень, спалень та туалетних кімнат. Усі групи забезпечені м’яким інвентарем. Стан меблів задовільний. Запас постільної білизни та рушників достатній. Засобами особистої гігієни діти забезпечені.

   Харчоблок знаходиться на першому поверсі. Приміщення харчоблоку – 24,4 м2, розташовано на першому поверсі з виходом назовні, укомплектовано необхідним технологічним електрообладнанням (таблиця № 3), забезпечено системами гарячого, холодного водопостачання, каналізації. Стан харчоблоку, його допоміжних приміщень (комора для сухих продуктів – 6,1 м2, комора для овочів (погріб в сараї) – 60 м2), обладнання відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Харчоблок ДНЗ складається з цеху холодної обробки продуктів, гарячого цеху з приготування страв. Наявне необхідне обладнання, посуд: 2 електричні плити, 2 електросковорідки, 2 м’ясорубки, одна холодильна шафа та побутовий холодильник для зберігання м’ясних, рибних та молочних продуктів, жарильна шафа; маркований посуд для приготування їжі, робочий інвентар, ваги.

     Комора для зберігання продуктів облаштована стелажами, 2-мя побутовими холодильниками, вагами. Для довгострокового зберігання овочів є спеціальне приміщення (овочесховище), яке знаходиться на господарчому дворі.

   Медичний кабінет находиться на ІІ поверху, укомплектований згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 30.08.2005 № 432/496 «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі» і відповідає вимогам Положень про медичний кабінет і ізолятор дошкільного навчального закладу. В медичному кабінеті знаходиться перелік медичного обладнання та лікарських засобів, виробів медичного призначення для надання невідкладної до лікарняної допомоги. У кабінеті медичної сестри наявні необхідні меблі, шафа для збереження документації, шафа для ліків, стіл для стерильних медичних інструментів, ростомір, ваги. В медичному кабінеті є своя туалетна кімната, є рукомийник, підведена гаряча та холодна вода. Але у медичному кабінеті не має холодильника та пантографа. Ізолятор знаходиться поруч з кабінетом медичної сестри.

   Методичний кабінет – це живий організм, це центр методичної роботи з педагогічними кадрами, де народжуються ідеї, розвиваються педагогічні обдарування. Кабінет, в якому завжди відчинені двері, затишно і комфортно; обстановка сприяє робочій, творчій атмосфері.

Робота методичного кабінету організовується відповідно до Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу.

   Методичний кабінет забезпечений дитячою та методичною літературою відповідно переліку програм та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН України згідно наказу № 1/9-382 від 21.07.2004 р. Книжковий фонд бібліотеки поділений на чотири підрозділи:

- методична література;

- журнали, газети з каталогом статей з актуальних питань дошкільного виховання;

- дитяча література (збірки казок, твори українських класиків, дитячих поетів і письменників);

- новинки методичної літератури.

bottom of page